frosty snowman momoa duo 1

Jason Momoa, Warner Bros. filminde ‘Frosty the Snowman’ karakterini seslendirecek.

Aquaman filmi ile tanınan Jason Momoa, Warner Bros. için bir animasyon filminde Kardan Adam Frosty karakterini seslendirmek için görüşmelere başladı. Klasik Frosty the Snowman serisinde yer alacak olan başarılı oyuncunun performansını merakla bekliyoruz.

svg%3E

Warner Bros. ve Stampede arasındaki işbirliğinden gelen yeni bir CGI/canlı aksiyon filminde Kardan Adam Frost karakterini seslendirecek olan Jason Momoa, hep kaba ve sert rollerde oynamasına karşılık bu kez bir animasyon filminde yer alacak.

Jason Momoa, projeyi Geoff Johns, Greg Silverman ve Jon Berg ile birlikte üretecek. Filmin senaryosunu David Berenbaum, kaleme alıyor.

Filmin yapımcılığını üstlenen Jon Berg, Mamoa ile ilgili şunları söyledi:

“Buz ve ateşin topraklarında sergilediği rolden Aquaman’de gördüğümüz sualtı performansına bakınca, Jason’ı kar üstünde düşünmek doğru hissettirdi.”

Greg Silverman ise şu sözleri ekledi:

“Biliyoruz ki Jason sevgi ve merhamet dolu bir insan. Ayrıca ailesine de bağlı. Yani tüm noel ve Frosty ruhunun özelliklerine sahip.”

Film ile ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Daha fazla haber yazısı için; http://seyrederiz.com

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.