Jared Leto, Morbius hakkında konuştu

jared leto morbius

Marvel çizgi romanlarından uyarlanan Morbius filminin çekileceğini bir süre önce öğrenmiştik. Başrolünde Jared Leto‘nun bulunduğu film, bu zaman kadar iki kez çıkış tarihini değiştirmişti. Sony Pictures, sinema salonlarının tekrar açılmasını beklerken film için son kez çıkış tarihi belirlendi. Filmin, 2022 yılının Ocak ayında izleyiciler ile buluşması bekleniyor.

Jared Leto, yaptığı bir röportaj sırasında oyuncu kadrosuna; Matt Smith, Jared Harris ve Tyrese Gibson gibi isimlerin bulunduğu film hakkında konuştu.

jared leto morbius

Jared Leto, Morbius rolü hakkında konuştu

Ünlü oyuncu, neden bu role ilgi duyduğunu şu sözlerle açıkladı:

“Aksiyonla dolu, büyük, eğlenceli bir film. Kendisinin ve dünyadaki yaklaşık 1000 kişinin sahip olduğu çok nadir bir hastalığa çare bulmaya çalışan parlak bir doktor, bir araştırmacı. Bu rolle ilgileniyordum çünkü ölmekten, bu hastalığa çare bulmaya; inanılmaz derecede sağlıklı olmaya ve sonra canavarlaşacak şekilde şeyleri değiştirmeye kadar bu yolculuğa devam ediyor.”

Aynı zamanda Leto, bu rolünün diğer rollerinden neden daha zor olduğundan da bahsetti:

“Bir şekilde benim için zordu, çünkü her gün kim olduğuma biraz daha yakın rollerde oynamaya alışkın değilim. Dr. Michael Morbius konuşma şeklim ve davranış biçimime biraz daha yakın.”

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
kristen stewart

Kristen Stewart’ın başrol olduğu Spencer’dan ilk görsel

Sonraki
the map of tiny perfect things

The Map of Tiny Perfect Things fragmanı yayımlandı