Jared Leto, “The Synder Cut” filminde Joker’i canlandıracak

mm
jared leto

Jared Leto, Joker rolüne geri dönmeye hazırlanıyor. Ünlü oyuncu role, Justice League filminin yeniden çekilecek versiyonu olan “The Synder Cut” filmi ile geri dönecek.

20 yaşındaki kızının Justice League filminin çekimleri sırasında intihar etmesi sebebi ile yönetmenliğe ara veren Zack Synder’in, olayın öncesinde yaptığı çekimler ile filmin orijinal filmden farklı olacak 4 saatlik bir versiyonunu hazırladığını duyurmuştuk. Filmin yapımcı şirketi olan Warner Bros’un, HBO Max’te yayımlanacağını duyurdu ve Justice League’in 4 saatlik Zach Snyder versiyonundan şimdi ise yeni bir gelişme geldi.

ustice League: The Snyder Cut

Jared Leto tekrar Joker oluyor

Son gelişmelere göre Jared Leto, Justice League filminin ek sahneler eklenerek yeniden çekilecek versiyonu olan “The Synder Cut” ile Joker rolüne geri dönmeye hazırlanıyor. Bu haber Jared Leto’nun Joker’ini seven izleyicileri hem sevindirdi hem de kafalarda bir soru işareti oluşturdu. Çünkü Joker karakteri, Justice League filminde yer almıyordu.

Joker’in filmdeki rolü gibi detaylar henüz açıklanmadı. Snyder’ın yeniden çekimlerinin bir parçası olarak diğer DC karakterlerinin eklenip eklenmeyeceği de merak konusu. Hala Snyder’ın filmin tamamını çevreleyen birçok gizem varken, diğer DC Sinematik Evreni oyuncularının projeye katılması pek de şaşırtıcı olmaz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
rebecca
mm

Rebecca oyuncuları ve kadrosu

Sonraki
menajerimi ara

Menajerimi Ara 10. bölüm fragmanı yayımlandı