kristen stewart

Kristen Stewart’ın başrol olduğu Spencer’dan ilk görsel

Geçtiğimiz aylarda ünlü oyuncu Kristen Stewart‘ın, Spencer adlı bir filmde Prenses Diana’yı canlandıracağını öğrenmiştik. Bugün, filmden ilk görsel yayımlandı ve ünlü oyuncuyu ilk kez Prenses Diana olarak izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Filmin oyuncu kadrosunda Stewart’ın dışında; Mr Turner filminde başrol olarak bulunmuş Timothy Spall, The Shape of Water filminde yer almış Sally Hawkins ve Mission Impossible serisinde boy göstermiş Sean Harris bulunuyor. Filmin, Prenses Diana’nın 25. ölüm yıl dönümü 2022 yılında izleyici ile buluşması bekleniyor.

kristen stewart

Kristen Stewart’lı Spencer ne anlatacak?

Sevilen dizi Pekay Blinders‘ın yaratıcısı Steven Night tarafından senaryosu yazılan film, kısa bir zaman aralığını anlatacak. Filmde Prenses Diana, Noel tatilini Kraliyet Ailesi ile birlikte Norfolk’taki Sandringham malikanesinde geçirecek. Film, sadece bir hafta sonunu odağına alırken bu süre zarfında Diana’nın, Prens Charles ile olan evliliğini bitirmeyi düşünmesini izleyeceğiz.

Filmin çekimlerinin zaten 2021 yılının Ocak ayında başlayacağını biliyorduk. 2021 yılının sonbaharında prömiyer yapması beklenen film, 2022 yılında izleyicilerin beğenisine sunulacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.