jamie campbell stranger things

Jamie Campbell, Stranger Things 4. sezon kadrosuna katıldı

“Stranger Things”, ilk olarak 15 Temmuz 2016 yılında Netflix üzerinden izleyiciye sunulmuştu. Büyük bir başarı yakalayan dizi, 2019 yılının Temmuz ayında yayımlanan 3. sezonu ile kendi rekorunu kırmış ve ilk üç günde 40 milyon izlenmeye ulaşmıştı.

Geçtiğimiz aylarda dizinin resmi Instagram hesabı üzerinden yapılan bir paylaşım ile “Stranger Things” 4. sezon çekimlerine başlandığını öğrenmiştik. Alınan son haberlere göre ise Robert Englund‘dan sonra “The Mortal Instruments: City of Bones” ve “Sweeney Todd” gibi yapımlarda bulunan Jamie Campbell Bower kadroya dahil oldu.

jamie campbell bower

“Stranger Things” 4. sezonu ne zaman çıkacak?

Başrollerinde; en son karşımıza Enola Holmes filmi ile çıkmış olan Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard, Noah Schnapp, Gaten Matarazzo ve Caleb McLaughlin’in bulunduğu dizi, yayımlandığı günden itibaren büyük bir hayran kitlesine sahip.

Daha önce dizinin yaratıcıları ile yapılan bir röportajda, 4. sezonun son olmayacağı söylenmişti. Dizinin 4. sezon tarihi ile ilgili kesin bir bilgi olmasa da normalde 2021 yılının başlarında izleyici ile buluşması bekleniyordu. Ancak tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluştura Koronavirüs yüzünden çekimler ertelendi. Bu da yeni sezon tarihinin ertelenmesine sebep oldu. 4. sezonun, 2021 yılının sonlarında ya da 2022 yılında Netflix kütüphanesindeki yerini alması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.