Chaos Walking

Chaos Walking ne zaman çıkacak?

Patrick Ness’in “The Knife of Never Letting Go” adlı romanından uyarlanan “Chaos Walking” filmi, sevilen başrol oyuncularıyla uzun süredir beklenen bir filmdi. Başrollerinde; Tom Holland, Daisy Ridely, Mads Mikkelsen‘ın bulunduğu bilim kurgu filminin prodüksiyonu, yaklaşık olarak 3 yıl önce başlamıştı.

Filmin başrollerinde; Tom Holland, Daisy Ridley, Mads Mikkelsen bulunuyor. Aynı zamanda Ray McKinnon, Nick Jonas, David Oyelowo, Kurt Sutter, Cynthia Erivo gibi isimler de kadroda yer alıyor. Yönetmen koltuğunda, “Edge of Tomorrow” filminin de yönetmeni olan Doug Liman’ın oturduğu filmin senaryosunu, yazar Patrick Ness ve Christopher Ford kaleme aldı.

Chaos Walking

“Chaos Walking” konusu

Todd Hewit (Tom Holland), insanlık için yeni bir umut olan “Yeni Dünya”da yaşamaktadır. “Yeni Dünya”, “Nois” adı verilen bir virüsle adeta cehenneme döner. Bu virüs, herkesin birbirinin düşüncelerinden parçalar görebilmesine sebep olur. Bu sebeple gelen sonsuz gürültü de birçok kişiyi deliliğe sürüklemiştir. Ancak günün birinde Todd, olağanüstü bir durumla karşılaşır. Yeni tanıştığı Viola adlı bir kızın yanında virüs, etkisiz kalmaktadır. Birbirleri ile pek de alakası olmayan bu ikili, keşfedilmemiş bir gezegende tehlikeli bir maceraya girerler.

“Chaos Walking” ne zaman yayımlanacak?

Merakla beklenen filmin prodüksiyonuna yaklaşık 3 yıl önce başlanmıştı. Oyuncu kadrosu ile de dikkat çeken filmin 2021 yılında izleyici karşısına çıkacağı biliniyor. Ancak tam tarih hâlâ belirsizliğini koruyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.