İyi günde kötü günde

İyi Günde Kötü Günde dizisinden ilk fragman!

Star TV‘de yayımlanacak olan ve yapımını O3 Medya’nın üstlendiği yeni dizi “İyi Günde Kötü Günde”, çok yakında izleyici ile buluşacak. Başrollerini Elçin Sangu, Ozan Dolunay ve Yasemin Allen’nın paylaştığı dizinin merakla beklenen ilk tanıtımı izleyici ile buluştu.
Çekimlerine son hız devam edilen dizinin senaryosunu Aksel Bonfil ve Pelin Karamehmetoğlu üsteniyor, reji koltuğunda ise Barış Erçetin oturuyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Şenay Gürler, Derya Alabora, Nergis Kumbasar, Hakan Salınmış, Sinan Albayrak, Ali Yağcı, Hande Yılmaz, Deniz Işın, Tugay Erdoğan ve Mutlu Karaduman yer alıyor.

İyi Günde Kötü Günde konusu

Yönetmenliğini Barış Erçetin’nin üstlendiği ve senaryosunu Pelin Karamehmetoğlu ile Aksel Bonfil’in birlikte kaleme aldığı İyi Günde Kötü Günde dizisi, nikah masasında terk edildiği adamın düğününü organize etmek zorunda kalan Leyla adındaki bir kadının hikayesini ekranlara taşıyacak.

İlk bölüm fragmanı yayımlanan İyi Günde Kötü Günde dizisinin yayın tarihi henüz belli olmasa da yakın zamanda ilk bölümün yayımlanması bekleniyor.

Dizi ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takipte kalabilir ve diziden yayımlanan ilk fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.