insanlar ikiye ayrılır

İnsanlar İkiye Ayrılır fragmanı yayımlandı

Blu TV, yeni bir film ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bir dram filmi olacak “İnsanlar İkiye Ayrılır“, ilk olarak sinemalarda izleyici ile buluşacak. Yayın tarihi net olmasa da önümüzdeki kış vizyona girmesi beklenen filmin, sinema salonlarının kapanma durumu yüzünden kesin bir geleceği yok.

Filmin oyuncu kadrosunda; “Hayat Şarkısı”, “Şeref Meselesi” gibi dizilerde yer alan Burcu Biricik; “Vatanım Sensin” ve “Kardeşim Benim 2” gibi projelerde yer almış son olarak da “Aşk 101” dizisinde bulunmuş Pınar Deniz; “İnadına Aşk”, “Altınsoylar”, “Masum Değiliz” gibi yapımlarda bulunmuş Aras Aydın yer alıyor.

insanlar ikiye ayrılır

“İnsanlar İkiye Ayrılır” konusu

Agresif bir sistem eleştirisi olan film, bankaların bazı sebeplerden dolayı peşine düşmedikleri borçları satın alarak tahsil eden bir şirkette çalışan Duygu ve Bahadır isimli karakterlerin, bir başka karakter olan Ceren ile kesişmesiyle değişen hayat hikayelerini konu alıyor. 7YÜZ’den parçaların yer aldığı sinema filmi için “Av ya da avcı? Sen hangisisin?” repliği de kullanılıyor.

Dizinin yayımlanan yeni fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.