The Witcher

The Witcher 2. sezonundan Yennefer’lı görseller yayımlandı

Oyun ve fantastik edebiyat dünyasının popüler isimlerinden olan The Witcher’ın dizi uyarlaması, geçtiğimiz yıl Netflix’te yayımlanmış ve büyük bir kitleye ulaşmıştı. Dizinin 2. sezonu için heyecanlı bekleyiş sürerken aynı zamanda çekimleri de devam ediyor. Bugün ise yeni sezon ile ilgili bir gelişme yaşandı.

Şu anda 2. sezon çekimleri devam etmekte olan The Witcher dizisinin yeni sezonundan ilk fotoğraflar paylaşıldı. Yayımlanan görsellerde, dizide Anya Chalotra tarafından canlandırılan “Yennefer” karakterini görüyoruz.

The Witcher

The Witcher konusu

Yalnız bir canavar avcısı olan Rivyalı Geralt, insanların yaratıklardan daha kötü olabildiği bu dünyada yaşamaya çalışmaktadır ancak kader, onun güçlü bir büyücüyle ve tehlikeli bir sır saklayan genç bir prensesle yollarının kesişmesini sağlar. Bu saatten sonra üçü birlikte, gitgide daha dengesiz bir hâle gelen bu dünyada yollarını bulmaya çalışacaklardır.

Geçtiğimiz gün, yeni sezon oyuncu kadrosunda bir değişiklik yaşandığını öğrenmiştik. Dizideki etkili büyü güçlerine sahip Witcher Eskel isimli karakteri canlandıran “Thue Ersted Rasmussen” isimli oyuncunun, dizinin kadrosundan ayrıldığını açıklamıştı. Ayrıca dizinin Netflix tarafından 3. sezon onayını aldığını da duymuştuk.

The Witcher

The Witcher’ın 2. sezonu ne zaman?

Netflix, ilk sezonu geçtiğimiz yıl 20 Aralık’ta yayımlanan The Witcher’ın elde edeceği başarıdan o kadar emindi ki dizinin ikinci sezon onayını daha ilk sezon yayımlanmadan önce vermişti. Netflix’in de tahmin ettiği gibi büyük bir popülerlik yakalayan yapım, şubat ayında çekimlerine başlamış ancak pandemi nedeniyle mart ayında ara vermişti. Bugünlerde tekrar sete çıkması beklenen The Witcher’ın ikinci sezonu, büyük ihtimalle 2021’in ilk yarısında tamamlanmış olacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.