Aşk 101

Aşk 101 oyuncularında Koronavirüs vakasına rastlandı, çekimler durduruldu

The Protector ve Atiye’nin ardından Netflix’in üçüncü orijinal Türk dizisi olan Aşk 101’in 2. sezon çekimleri durduruldu. İlk sezonu 24 Nisan 2020’de Netflix kütüphanesinde yerini alan Aşk 101’in yeni sezonu merakla bekleniyordu. 2 hafta önce yeni sezon çekimlerine başlanan dizinin başrol oyuncularından Kubilay Aka ve Alina Boz‘un Covid-19 testlerinin pozitif çıktığı açıklandı. Dizi ekibi, ikilinin testlerinin pozitif çıktığı belli olur olmaz çekimleri durdurdu.

Aşk 101

Aşk 101 konusu

1998 yılında geçen ve günümüze uzanan Aşk 101, okula devam edebilmek için öğretmenlerini okulda tutmak üzere plan yapan 17 yaşında bir grup asi gencin hikayesini konu alıyor. Öğretmenlerini yeni basketbol koçlarına aşık etmek üzere işe koyulduklarında ise asıl kendileri aşkı keşfetmeye başlarlar. Çıktıkları bu yolculukta birbirleri hakkında bildiklerinden çok daha fazla ortak noktaları olduğunu, beraberken ne kadar güçlü olduklarını ve sevginin zorla var edilemeyeceğini fark ederler.

Ahmet Katıksız ve Deniz Yorulmazer’in yönetmenliğini üstlendiği yapımın oyuncu kadrosunda; Pınar Deniz, Kaan Urgancıoğlu, Kubilay Aka, Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz, Selahattin Paşalı ve İpek Filiz Yazıcı gibi isimler bulunuyor. Dizinin senarist koltuğunda ise Kiralık Aşk ve Ufak Tefek Cinayetler gibi dizilerin senaristliğini yapmış olan Meriç Acemi oturuyor.

Oyuncu kadrosunda rastlanan bu Koronavirüs vakasının yeni sezonu erteleyip ertelemeyeceği henüz açıklığa kavuşmasa da önümüzdeki dönemde dizi hakkındaki detayların açıklanması bekleniyor. Ayrıca Kubilay Aka’nın şu an devam etmekte olan bir başka projesi olan Çukur’un akıbetinin ne olacağı da merak konusu.

Yeni gelişmeler ve daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.