i care a lot

I Care a Lot yayımlandı

Netflix’in yeni gerilim yapımı I Care a Lot filmi, geçtiğimiz saatlerde Netflix kütüphanesindeki yerini aldı. Filmin oyuncu kadrosunda; Gone Girl, Jack Richer, Radioactive gibi yapımlarda yer almış Rosamund Pike; Game of Thrones dizisindeki rolü büyük bir hayran kitlesine sahip Peter Dinklage; Baby Driver, From Dusk Till Dawn: The Series, Bloodshot: Durdurulamaz Güç gibi yapımlarda yer alan Eiza González; Makas Eller, Let Them All Talk ve Hannah and Her Sisters gibi yapımlarda boy göstermiş Diana Wiest; The Mindy Project, Julie and Julia, Sharo Objects, Birds of Prey gibi yapımlarda er alan Chris Messiana bulunuyor.

i care a lot

I Care a Lot konusu

Film, son derece başarılı bir yasal vasi olan Marla Grayson’a (Rosamund Pike) odaklanıyor. Marla’nın kanunları kendi yararına, müvekkillerinin ise zararına kullanmakta üstüne yoktur. Fakat bir gün kendisi için mükemmel bir müvekkil seçtiğini düşündüğü anda hiç olmadığı kadar yanılır. Çok geçmeden dış görünüşün ne kadar yanıltıcı olabileceğini öğrenir.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.