Wednesday

Wednesday dizisinden ilk poster yayımlandı

Bilindiği üzere Tim Burton, daha önce hem sinemada hem de televizyon dünyasında beğeni kazanan uyarlamalara sahip The Addams Family serisinin dizi uyarlamasıyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bugün ise merakla beklenen Wednesday adlı diziden ilk resmi poster yayımlandı. Dizi, aynı zamanda ünlü yönetmen Tim Burton’ın ilk live-action dizi projesi olma özelliğini taşıyor.

The Addams Family

Wednesday konusu

Son filmleriyle kariyerinde düşüşe geçen ancak kariyerinde; Beetlejuice, Edward Scissorhands ve Corpse Bride gibi önemli yapımları barındıran Tim Burton, günümüzde geçecek ve hikâyesi Addams ailesinin en psikopat karakteri Wednesday Addams’ın bakış açısından anlatılacak yeni bir dizi ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Dizinin senaryosunu ise Smallville’ın yaratıcıları Alfred Gough ve Miles Millar kaleme alacak. İkili aynı zamanda dizi sorumlusu olarak da projede yer alacak. Dizinin senaryosunu ise Alfred Gough ve Miles Millar üstlenecek.

Dizinin ne zaman izleyiciler ile buluşacağı gibi detaylar henüz belirsizliğini koruyor. Ancak Wednesday ile ilgili detayların önümüzdeki dönemde duyurulması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.