i care a lot

I Care a Lot fragmanı yayımlandı

Netflix’in yeni gerilim filmi I Care a Lot‘un resmi fragmanı, geçtiğimiz saatlerde Netflix’in resmi YouTube kanalı üzerinden izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Filmin oyuncu kadrosunda; Gone Girl, Jack Richer, Radioactive gibi yapımlarda yer almış Rosamund Pike; Game of Thrones dizisindeki rolü büyük bir hayran kitlesine sahip Peter Dinklage; Baby Driver, From Dusk Till Dawn: The Series, Bloodshot: Durdurulamaz Güç gibi yapımlarda yer alan Eiza González; Makas Eller, Let Them All Talk ve Hannah and Her Sisters gibi yapımlarda boy göstermiş Diana Wiest; The Mindy Project, Julie and Julia, Sharo Objects, Birds of Prey gibi yapımlarda er alan Chris Messiana bulunuyor.

i care a lot

I Care a Lot konusu

Vesayeti altındaki yaşlıların birikimlerinin içini boşaltan düzenbaz bir yasal vasi, bu sefer baltayı taşa vurur. Çünkü dolandırmaya çalıştığı yaşlı kadının oldukça güçlü ve karanlık bağlantıları vardır.

19 Şubat 2021 tarihinde izleyici ile buluşacak filmin geçtiğimiz saatlerde yayımlanan resmi fragmanına, aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.