i am thinking of ending things seyrederiz

I Am Thinking of Ending Things, Netflix’te yayımlandı

Being John Malkovich, Adaptation ve kendisine Oscar kazandıran Eternal Sunshine of the Spotless Mind’ın senaryosunu yazan ve Synecdoche, New York, Anomalisa filmlerinin yönetmen koltuğuna oturan, son günlerde ise ilk romanı olan Antkind ile adından söz ettiren Charlie Kaufman; yeni filmi ile izleyici karşısına çıktı. Kaufman’ın Netflix çatısı altında hazırladığı yeni filmi I Am Thinking of Ending Things, geçtiğimiz saatlerde Netflix’te yayımlandı.

I'm Thinking of Ending Things

I’m Thinking of Ending Things konusu ve kadrosu

Ian Reid’in 2016 yılında yayımlanan aynı isimli romanından beyaz perdeye uyarlanan “I’m Thinking of Ending Things”, birlikte uzun bir yola çıkan Jake ve kız arkadaşına odaklanıyor. Jake’in gözden ırak bir çiftlikte yaşayan ailesiyle tanışmaya hazırlanan kadın, bir yandan da ilişkilerini bitirmeyi düşünmektedir. Jake, beklenmedik bir şekilde farklı bir yola sapınca kız arkadaşı zor durumda kalır ve ikili arasında somut bir gerginlik, psikolojik bir kırılganlık ve saf bir korku hissi oluşur.

Kız arkadaşını ailesiyle tanıştırmaya götüren Jake’e, Fargo ve Breaking Bad (Todd) gibi yapımlarla tanınan Jesse Plemons hayat verirken, onu terk etmeyi düşünen kız arkadaşını ise son yıllarda Beast, Wild Rose, Taboo gibi yapımlarda dikkat çekici performanslara imza atan Jessie Buckley canlandırıyor. Filmde Jake’in anne ile babasına ise usta oyuncular Toni Collette ve David Thewlis hayat veriyor.

Filmin fragmanına aşağıdan ulaşabilir, yeni gelişmeler ve daha fazlası için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.