ddr

Dr. Stone 2. sezon ne zaman?

Dr. Stone animesinin 2. sezon tarihi açıklandı

svg%3E

Geçtiğimiz 2019 yılının en iyi ve orijinal animelerinden olan Dr. Stone, bize bu sefer bilimin tam olarak ne olduğunu ve insanlık için ne ifade ettiğini anlatıyor. Seri boyunca bilim ile ilgili pek çok değerli bilgi bize çok güzel bir macerayla harmanlanarak aktarılıyor.

Şimdi ise kısa sürede hayran kitlesi büyüyen serinin hayranlarına müjde! Senku ve diğer heyecan verici oyuncu kadrosunun büyük dönüşlerini yapmalarına çok az kaldı!

Dr. Stone konusu

svg%3E

Tüm insanlığın bilinmeyen bir sebepten ötürü bir anda taşa çevrilmesinden birkaç bin yıl sonra olağanüstü, zeki, bilim dahisi çocuk; Senku Ishigami uyanır. Taştan bir dünya ve medeniyetin tamamen çöküşüyle ​​karşı karşıya olan Senku, dünyayı yeniden inşa etmek için bilimi kullanmaya karar verir. Aynı anda uyanan süper güçlü çocukluk arkadaşı Taiju Oki’den başlayarak uygarlığı sıfırdan yeniden inşa etmeye başlarlar. Taş Devri’nden günümüze iki milyon yıllık bilimsel tarihi anlatan, benzeri görülmemiş bir zanaatkarlık macerasının hikayesi!

Dr. Stone 2. sezonda ne olacak?

svg%3E

Senku ve arkadaşlarının yeni maceralarına çok az kaldı. 2. sezon, İletişim Arkı’nın geri kalanı olan Taş Savaşları destanının derinliklerine inecek. 1. sezondaki bazı önemli olaylar yeniden ele alınacak. Yeni dünyadaki ilk cep telefonunu icadı, Tsukasa’nın ordusuna karşı nasıl kazanılacağına dair sonraki planlarında büyük bir rol oynayacak.

2. sezonda bizi bekleyen birçok şey var. Resmi duyuru ile bir sonraki sezonun 2021 Ocak ayında yayımlanacağı onaylandı. Dr. Stone 2. sezonunda Taş Savaşlarına hazır olun! Yeni gelişmelere ve daha fazlasına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.