Hiroyuki Sanada

Hiroyuki Sanada, Bullet Train kadrosuna katıldı

Hiroyuki Sanada, David Leitch’in yönetmen koltuğuna oturacağı uyarlama film “Bullet Train“in oyuncu kadrosuna katıldı. “Son Samuray”, “47 Ronin”, “Bitirim İkili 3”, “Life” filmleriyle tanınan başarılı oyuncunun filmde hangi karaktere hayat vereceği bilinmiyor.

Hiroyuki Sanada, Bullet Train kadrosunda

Kotora Isaki’nin çok satan “Maria Beetle” adlı romanından uyarlanacak filmde Brad Pitt ve Hiroyuki Sanada’nın dışında; Logan Lerman, Lady Gaga, Joey King, Zazie Beetz, Andrew Koji, Aaron Taylor-Johnson ve Brian Tyree Henry‘nin de bulunacağını öğrenmiştik.

Hiroyuki Sanada

Bullet Train konusu

Yönetmen koltuğunda David Leitch’in oturduğu, yapımcılığını Ryosuke Saegusa ve Yuma Terada’nın üstlendiği film, aksiyon gerilim türünde olacak. Hikâye, Tokyo’dan Morioka’ya hareket eden aynı trende kendilerini bulan beş suikastçiyi mercek altına alıyor. Görevlerinin birbiriyle alakasız olmadığını keşfeden bu 5 suikastçi, trenden kimin canlı çıkacağı ve terminal istasyonunda onları neler beklediği ile mücadele ediyor.

Stüdyolar hala üretim programlarını planlamaya çalışırken, başlangıç ​​tarihi konusunda net bir açıklama yapılmadı. Bu yüzden film çalışmalarına ne zaman başlanacağı ve ne zaman önümüze sunulacağı henüz belirsiz. Brad Pitt’in bu yeni projesi ile ilgili elimizdeki bilgiler henüz bu kadar olsa da film ile ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.