peter dinklage toxic avenger seyrederiz

Peter Dinklage, Toxic Avenger filminin başrolünde

Game of Thrones dizisindeki “Tyrion Lannister” rolüyle tanınan Peter Dinklage‘ın yeni projesi belli oldu. Efsane dizi “Game of Thrones” ile bilinen ABD’li aktör Peter Dinklage, aksiyon komedi türündeki “Toxic Avenger” yeniden uyarlamasının başrolünü üstlendi.

Macon Blair, kara komedi türündeki süper kahraman filminin yönetmenliğini ve senaristliğini üstlenecek.

Toxic Avenger

Toxic Avenger konusu

Filmin 1984 yılında hayata geçirilen orijinal versiyonu, bir kara komedi olması ile biliniyor. Film, Tromaville isimli kurgusal bir kasabada geçiyor. Kendi halinde yaşayıp giden sıradan bir adam olan Melvin, bir gün ansızın zehirli bir atık tankına itilir ve bir değişime uğrar. Ancak bu değişim pek de hoş bir görüntü sağlamaz. Topluluğunu kurtarmak için güçlerini birleştirmesi gereken bir mutant ucubeye dönüşen bu adam, artık kötü adamların karşısında dikilebilecek güce sahiptir.

Filmin oyuncu kadrosunda Peter Dinklage’a kimlerin eşlik edeceği ve filmin ne zaman izleyiciler ile buluşacağı gibi detaylar henüz bilinmiyor. Ancak önümüzdeki dönemde ortaya çıkması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.