Sadakatsiz 9. bölüm fragmanı yayımlandı

mm
Sadakatsiz

KanalD’nin dram ve psikolojik gerilim türündeki sevilen dizisi Sadakatsiz’in 9. bölüm fragmanı, dizinin resmi YouTube kanalı üzerinden izleyiciye sunuldu. Med Yapım imzalı dizi, her çarşamba izleyici karşısına çıkıyor.

Yönetmeliğini Neslihan Yeşilyurt’un yaptığı, senaryosu Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk ikilisi tarafından kaleme alınan dizinin oyuncu kadrosunda; Cansu Dere, Melis Sezen, Caner Cindoruk, Yeliz Kuvancı, Eren Vurdem, Özge Özder ve Burak Sergen gibi isimler yer alıyor.

Doktor Foster dizisinden uyarlanan dizi, sadakatsiz kadın erkek ilişkilerini ve evliliği sorgulayan bir konu ile ekrana geliyor.

Sadakatsiz

Sadakatsiz 8. bölümünde neler oldu?

Volkan ve Asya artık yolun sonuna geliyor. İkili arasındaki ipler gerildikçe yalanlar da ortaya çıkmaya başlıyor. Asya, oğlunu kaybetme korkusu yaşıyor. Volkan da onu buradan vurmak için Ali’yi yanına çekecek hamleler yapıyor. Ancak, Ali’nin onu Derin’in evinde bulması olayları karma karışık hale getiriyor. Ali anne ve babasının arasında olanları anlamlandırmaya çalışırken olanlar oluyor. Asya, Ali’ye gerçekleri anlatmanın zamanı geldiğini düşünüyor ve onu alıp gidiyor.

Peki bu konuşmalar Ali’yi nasıl etkileyecek? Volkan ve Asya arasındaki gerilim onu nasıl etkileyecek? Asya, oğlunu kaybetme korkusuyla hata yapacak mı? Volkan, bu durumları mahkemede ona karşı kullanacak mı?

Dizinin yayımlanan yeni bölüm fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Menajerimi Ara

Menajerimi Ara 15. bölüm tanıtımı yayımlandı

Sonraki
Hiroyuki Sanada
mm

Hiroyuki Sanada, Bullet Train kadrosuna katıldı