have a good trip

Have a Good Trip fragmanı yayımlandı

Netflix’ten yeni bir belgesel daha ‘Have a Good Trip’

Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics yani İyi Yolculuklar: Psikedelik Maceralar adlı belgeselde ünlülerin uyuşturucu ile olan maceralarını dinleyeceğiz.

Psikedelik ilaçlar veya saykodelik ilaçlar, beyindeki seratonin reseptörlerini aktif hale getirirler ve çeşitli bilinç bulanıklıklarına, halüsinasyon görme gibi olaylara sebep olurlar.

svg%3E

Hangimiz bir ünlü ile karşılıklı oturup onların anılarını dinlemeyi istemeyiz ki. Üstüne üstlük bu anılar uyuşturucu ile ilgili anılar olacak. Onların hikayelerini en baştan dinleyeceğiz, yaşadıkları olaylara direkt onların ağzından tanıklık edeceğiz, zihinlerinden geçen şeyleri bütün çıplaklığıyla bileceğiz.

Gördükleri halüsinasyonları bilebilmek, onların yaşadığı komik ve akıl almaz olayları öğrenmek eğer güzel bir şekilde anlatılmışsa izlemesi keyifli olacak bir yapım gibi görünüyor.

Tabi bu izlemesi keyifli yapım uyuşturucu ile ilgili olduğu için özellile Türkiye’de “uyuşturucuya özendirme”den dikkat çekecek ve tepki alacak gibi de görünüyor.

11 Mayıs 2020 tarihinde yayımlanacak olan bu belgeselde Adam Scott, Nick Offerman, Sarah Silverman, Ad-Rock, Rosie Perez, A$AP Rocky, Paul Scheer, Nick Kroll ve Rob Corddry, yer alacak isimlerden sadece birkaçı.

Have a Good Trip fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Netflix’in Mayıs ayı içerisinde yayımlayacağı bir diğer belgesel olan Trial by Media belgeseline aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/trial-by-media-fragmani-yayimlandi/

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.