harley quinn

Harley Quinn dizisi 3. sezon onayı aldı

“Harley Quinn”, Paul Dini ve Bruce Timm tarafından yaratılan aynı isimli DC Comics karakterine dayanan bir Amerikan yetişkin animasyon televizyon dizisidir. İlk bölümü 29 Kasım 2019 tarihinde yayımlanan dizi, 2. sezonun ardından 3. sezon onayını da aldı.

Dizi, Harley Quinn’in eski erkek arkadaşı Joker’den ayrıldıktan sonra en yakın arkadaşı ve suç ortağı olan Poison Ivy ile beraber yaşadığı talihsizlikleri konu ediniyor.

harley quinn

Harley Quinn platform değiştiriyor

Cuma günü WarnerMedia, beğenilen animasyon dizisinin üçüncü sezon için küçük bir farklılıkla geri döneceğini açıkladı. Bu zamana kadar animasyon dizisinin ilk iki sezonu, DC’nin online içerik platformu olan DC Universe üzerinden yayımlanmıştı. Ancak dizinin hakları HBO Max’in eline geçti. Eleştirmenler tarafından mizahı, karanlık tonu ve seslendirmesi övgü toplayan dizi, bundan sonra kalıcı bir şekilde HBO Max platformu üzerinden izleyiciye sunulacak.

Kaley Cuoco tarafından seslendirilen Harley Quinn karakterinin animasyon dizisinin 3. sezonu ile ilgili ayrıntılar hala belirsizliğini koruyor. İzleyici ile ne zaman buluşacağı da bilinmiyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.