Given animesinin canlı sahne şovu iptal edildi

given

Given canlı sahne performansı ertelendi

Natsuki Kizu tarafından çizilen manganın sahne şovu uyarlamasının resmî web sitesi bugün bir açıklama yaptı. Başlangıçta bu yılın ağustos ve eylül ayları için ayarlanan sahne şovunun COVID-19 virüsü nedeniyle iptal edildiğini duyurdu. Ancak neyse ki 2021 Kasım ayı için yeniden planlandığı da açıklandı. 

431B3C21 ADC8 4A21 8DCD 25E1B2A430CF

Site, “Herkesten coşkulu bir destek alan sahne oyununun Kasım 2021’de gerçekleştirilmesine karar verildi! Önümüzdeki yıl, grup pratiğini ve diğerlerini geliştirmeye devam edeceğiz. Lütfen bizi izlemeye devam edin.” paylaşımını yaptı.

Şovun yeniden planlanmasının en büyük nedenlerinden biri, bir kez iptal edilse de anime filminin devam eden ticari ve kritik başarısı olabilir. Çünkü bildiğimiz gibi, daha birkaç hafta önce Japonya’da vizyona giren Given anime filmi şimdiden 100.000 bilet sattı. Yayımlanmasından bu yana arka arkaya dört hafta boyunca mini tiyatro sıralamasında 1 numaraya hakim oldu.

12849F71 04FC 4BC0 8567 CB58660B357B

Canlı sahne performansının yönetmenliğini, Children of the Whales, Tekkonkinkreet gibi filmlerin sahne oyunu uyarlamasında çalışmış deneyimli yönetmenliğini Fa Matsuzaki yapıyor. Seçmelerde seçilen ana oyuncu kadrosu ise şu şekilde:

Mafuyu Sato: Sayato Arima

Ritsuka Uenoyama: Ryo Sibuki

Haruki Nakayama: Fuuta Sunaga

Akihiko Kaji: Shota Kawakami

Ugetsu Murata: Shogo Yamazaki

Yeni gelişmelere ve daha fazlasına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
your honor

Bryan Cranston’lı “Your Honor” dizisinden fragman geldi

Sonraki
harley quinn

Harley Quinn dizisi 3. sezon onayı aldı