sen çal kapımı

Sen Çal Kapımı 11. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

MF Yapım imzalı, Fox TV’de yayımlanan “Sen Çal Kapımı” dizisinin 11. bölüm 2. fragmanı, dizinin resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlandı.

Dizi, hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda ve onun eğitim bursunu kesen Serkan’ın hikayesini anlatıyor. Serkan Bolat, Eda’ya kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa bursunu geri vermeyi teklifda ise  eder. Enefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken Serkan ve Eda, bütün doğru bildiklerini unutturacak tutkulu ve zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar.

Bu romantik komedi dizisinin başrollerinde; “Güneşin Kızları”, “Aşk Laftan Anlamaz”, “Halka” gibi yapımlarda bulunmuş Hande Erçel ve “Güneşi Beklerken”, “Şeref Meselesi”, “Bu Şehir Arkandan Gelecek”, “Yaşamayanlar” gibi yapımlarda bulunmuş Kerem Bürsin yer alıyor.

sen çal kapımı

“Sen Çal Kapımı” 10. bölümünde neler oldu?

Selin ve Ferit’in evlenme kararı Serkan ve Eda’yı altüst ediyor. Ferit, holding işlerine de karışmaya başlıyor. Serkan, Ferit’i bir an önce saf dışı bırakmaya çalışıyor. Eda “Biz de evlenmeye karar verdik.” yalanını uydurunca dörtlü sık sık birlikte vakit geçirmeye başlıyor. Ayfer ve Aydan tarafında ise evlilik haberiyle çeşitli sinir krizleri geçiriliyor.

Serkan’ın asıl derdi Eda’nın hayatından çıkmaması. Ama Eda’nın onu sevmediğinden emin. Eda ise Serkan’ın Selin evlendiği için üzüldüğünü sanıyor. Bu arada Ferit, holdinge bütün dengeleri bozacak bir ortak getiriyor.

Yayımlanan yeni bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.