Halloween Kills filminin ertelenmeyeceği açıklandı

halloween kills seyrederiz

Halloween Kills yapımcısı Jason Blum, geçtiğimiz günlerde filmin bir daha ertelenmeyeceğini açıkladı. Yaklaşan film, 2018 yılında vizyona giren Cadılar Bayramı’nın devamı, büyük serinin ise 12. filmi olacak.

İlk film 1978’de çıktığından beri Cadılar Bayramı filmleri oldukça tutarlı bir şekilde ilerlese de Blum’un yapımcı olarak katılmasıyla seri yeniden canlandı. Korku türündeki çalışmaları ile tanınan Blum, Cadılar Bayramı’nın serideki en yüksek hasılatlı film olmasına ve aynı zamanda kritik bir başarıya ulaşmasına yardımcı oldu. Seri, 2018 filminde geçen hikâyeye üçüncü bir film olan Halloween Ends ile devam edecek.

Halloween Kills

Halloween Kills ne zaman vizyona girecek?

Aslında bu yıl gösterime girecek filmlerin çoğu gibi, hem Halloween Kills hem de Halloween Ends, Koronavirüs salgını nedeniyle ertelendi. Halloween Kills’in bu ay, Halloween Ends’in ise Ekim 2021’de vizyona girmesi bekleniyordu. Ancak temmuz ayında yayımlanan Halloween Kills fragmanı ile birlikte bu tarihin artık geçerli olmadığı ve filmin 15 Ekim 2021’de izleyiciyle buluşacağı belli oldu. Halloween Ends’in ise 14 Ekim 2022’de çıkması bekleniyor.

Forbes ile yapılan geniş kapsamlı bir röportajda Blum, Halloween Kills’in gecikmesini tartıştı ve Koronavirüs salgını ile ne olursa olsun uzun zamandır beklenen filmin bir daha ertelenmeyeceğine şöyle söz verdi:

”Eğer bu salgın hâla bir sonraki Cadılar Bayramı’nda olacaksa mı? Hayır, ertelemiyoruz. Halloween Kills ne olursa olsun önümüzdeki ekim ayında çıkacak.”

Birçok yapımın ertelendiği şu günlerde Halloween Kills’in ertelenmeme kararı, serinin hayranlarını bir hayli mutlu etti. Geçtiğimiz aylarda yayımlanan fragmana hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın

Total
0
Shares
Önceki
demon slayer

Demon Slayer filmi vizyona girdi

Sonraki
menajerimi ara

Menajerimi Ara 9. bölüm 2. fragmanı yayımlandı