Menajerimi Ara 9. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

menajerimi ara

Star TV’nin komedi ve dram türündeki dizisi “Menajerimi Ara”nın 9. bölüm 2. fragmanı yayımlandı. “Call My Agent” adlı Fransız dizisinden uyarlanan dizi, sinema sektöründe kendine bir yer edinmek için İstanbul’a gelen Dicle’nin hikayesini konu ediniyor.

Ay Yapım imzalı dizi, her salı izleyici karşısına çıkıyor. Ancak son birkaç haftadır salı günü yarıştığı diziler nedeni ile reytinglerde düşüş yaşayan dizinin yayın günü değiştirildi. Bundan sonra dizi, pazar günü ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümü ise 18 Ekim Pazar günü izleyici karşısına çıkacak.

Ali Bilgin’in yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin senaryosu, Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak tarafından kaleme alınıyor.

Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun bulunduğu dizinin oyuncu kadrosuna bu hafta yeni bir isim katılıyor. Dizinin bu haftaki bölümünde yer alacak konuk oyuncu ise Burak Tozkoparan.

menajerimi ara

“Menajerimi Ara” 8. bölümünde neler oldu?

Ajansın başına Mayda’nın geçmesiyle taşlar yerinden oynar. Dicle, işleri yoluna koymak için Mayda’ya Kıraç’la ilişkisini açıklarken her şeyi daha karmaşık hale getireceğinin farkında değildir. Büyük bir etkinlik için hazırlanan Çınar ve Feris ise karşılaştıkları krizi çözmek için ellerinden geleni yaparlar.

Ajans çalışanları yılın etkinliğine dair her şeyi çözdüklerini düşünürken etkinlik sırasında herkes ile birlikte onlar da büyük bir sürprizle karşılaşır. Ancak o gecenin asıl büyük sürprizi Beren’in Dicle hakkında öğrendikleri olacaktır.

Yeni bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
halloween kills seyrederiz

Halloween Kills filminin ertelenmeyeceği açıklandı

Sonraki
his dark materials

His Dark Materials 2. sezon ne zaman?