The Umbrella Academy 2. sezonu artık Netflix’te

mm
the umbrella academy

Gerard Way ve Gabriel Bá tarafından yaratılan ve aynı adlı Dark Horse Comics çizgi romanından uyarlanan The Umbrella Academy dizisi, ikinci sezonuyla 10 bölüm halinde izleyici karşısında. İlk sezonu yayımlandığı ilk dört haftasında 45 milyon izlenerek, Netflix’in o dönemde en çok izlenen dizilerinden biri olmuştu. The Umbrella Academy, kısa sürede Netflix’ten 2. sezon onayı da almıştı.

Şimdi ise 2. sezon çekimlerini geçtiğimiz yaz aylarında Toronto’da yapılan dizi 2. sezonu ile Netflix kütüphanesindeki yerini aldı.

the umbrella academy
The Umbrella Academy konusu

1 Ekim 1989 tarihinde; dünya genelinde eşi benzeri olmayan bir olay gerçekleşir ve dünyanın çeşitli yerlerinde, hiçbir hamilelik belirtisi göstermeyen 43 kadın, süper güçleri olan 43 bebek dünyaya getirir. Bir kısmı terk edilen ve bir kısmı ise ölen bu bebeklerden 7 tanesi zengin bir girişimci olan Sir Reginald Hargreeves tarafından evlat edinilir. Yıllar sonra, babalarının ölümünün ardından tekrar bir araya gelen bu 7 kardeş, dünyanın sonunun gelmesini engellemeye çalışır.

Kadrosunda; Ellen Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher ve Justin H. Min’in bulunduğu dizinin 2. sezonunda oyuncu kadrosuna Ritu Arya, Marin Ireland ve Yusuf Gatewood dahil olacak.

Dizinin yeni sezon fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
hbo ve blutv

BluTv’den izleyebileceğiniz HBO dizileri

Sonraki
la casa de papel

La casa de papel 5. sezon onayı aldı