Greenland

Felaket filmi Greenland’den 2. fragman!

Gerard Butler’lı “Greenland”den yeni fragman!

En son 2019 yapımı Angel Has Fallen filminde izlediğimiz başarılı oyuncu Gerard Butler şimdi ise bir başka felaket filmi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Filmin yayımlanan fragmanı büyük bir heyecan yaratırken, yönetmen koltuğunda da Angel Has Fallen’ın yönetmeni Ric Roman Waugh bulunuyor.

Greenland

Gerard Butler ile yönetmen Waugh’u Angel Has Fallen filminden sonra tekrardan bir araya getirecek olan filmin senaryosunu Buried ve The Sea of Trees gibi beğeni toplayan filmlerden tanıdığımız Chris Sparling ele aldı. Filmde Butler’ın yanı sıra Morena Baccarin, Scott Glenn, David Denman, Brandon Quinn ve Hayes Mercure gibi isimleri de izleyeceğiz.

Greenland

Greenland konusu:

Karısını ve küçük oğlunu Dünya’yı tehdit eden devasa bir kuyruklu yıldızdan korumaya çalışan bir adamın hikayesini takip edecek olan film, güvenli bir sığınak bulmak için zamana karşı yarışacağı uzun bir yolculuğa çıkacak olan aileyi ve çok sayıda şehri yok eden göktaşı yağmurundan kaçmaya çalışmalarını konu alacak.

Filmin başrolü oynayan Butler, verdiği bir ropörtajda film ile ilgili şunları söyledi:

“Filmde bir araya gelmek için mücadele eden bir aile var. Oğulları neler olup bittiğinden emin değil ama arka planda daha endişe verici bir şey gelişiyor. Ve sonra üzerinde kontrol sahibi olmadıkları çok daha büyük, destansı, güçlü bir olayla karşılaşıyorlar. Çıkacakları yolculuk, onlara yaşamda gerçekten neyin önemli olduğunu anlama şansı veriyor. Senaryoyu okuduğumda bunun çok güçlü ve ilham verici bir mesaj olduğunu hissettim.”

İzleyicilere soluksuz bir aksiyon ve macera yaşatmayı vadeden film, eğer Koronavirüs salgını nedeniyle herhangi bir erteleme almazsa 14 Ağustos’ta vizyona girmesi planlanıyor.

Film ile ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilir ve filmin fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.