Book Of Vision filminden fragman yayımlandı

the book of vision

Yeni “Book of Vision” filminden fragman!

Modern sinemanın usta yönetmenlerinden Terrence Malickin yapımcısı olduğu The Book Of Vision filminden geçtiğimiz saatlerde bir fragman yayımlandı.

Prömiyer tarihi 3 Eylül 2020 olarak açıklanan film 2-12 Eylül olarak belirlenen ve bu yıl Koronavirüs nedeniyle kısıtlı bir festival olarak gerçekleşecek Venedik Film Festivali’nde prömiyer yapacak. Aynı zamanda bu festival, salgın başlangıcından sonra fiziki olarak düzenlenen en büyük uluslararası organizasyon olacak

Film, doktor ve hasta geçmişine odaklanıyor. Eva (Verbeek) adlı bir tıp öğrencisi hikayenin anlatıcısı olacak. Karakter, tıp tarihine derin bir dalış yapmak için yüksek lisans okulundan ayrılır ve günümüzle 18. yüzyıl arasında geçiş yapar. Hikaye buradan sonra bizlere şiirsel bir anlatım ve etkileyici bir atmosfer sunacak.

Sevilen yönetmen bu kez de yapımcılığı üstlenecek. Film, ünlü yönetmenlerden Terrence Malick’in bu sefer yapımcı olduğu, bir kostüm drama filmi.

the boof of vision

Güçlü isimlere sahip projenin ekibinde Terrence Malick’in yapımcılığının yanında Ödüllü yapımcı Gerardo Panichi, görüntü yönetmeni Joerg Widmer (A Hidden Life) ve tasarımcı David Crank (Lincoln) gibi muazzam isimler bulunuyor.

Oyuncu kadrosunda ise, Game of Thrones’dan tanıdığımız Charles Dance, in yanı sıra Hollandalı aktris Lotte Verbeek (Outlander) ve yükselen  İsveçli aktör Sverrir Gudnason‘un (Borg / McEnroe) filmde başrol olarak karşımıza çıkacak isimler. Filmin diğer önemli oyuncuları arasında ise Netflix’in ilk İtalyan dizisi “Suburra”da rol alan oyuncu Filippo Nigro ve Rusya’dan Isolda Dychauk (Faust) yer alıyor.

Malick, son zamanlarda ise yeni filmi The Last Planet’ın post-prodüksiyon aşaması üzerinde çalışmak ile meşgul. (çalışıyor)

Film ile ilgili gelişmelere ve daha fazlasına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
netflix

Netflix, Türkiye’den çekiliyor mu

Sonraki
King Kong
mm

Godzilla vs King Kong filminden ilk kare!