ginny and georgia

Ginny and Georgia 2. sezon ne zaman?

24 Şubat 2021 tarihinde yayımlanan Ginny and Georgia dizisi, sadece bir haftadır platformda bulunmasına rağmen büyük bir ilgi topladı. Yayımlandığı zamandan beri Netflix Türkiye’nin Top 10 listesinde yer alan dizi, dünyanın birçok yerinde buna benzer bir ilgi görüyordu. Dizinin 2. sezonunun olup olmayacağı ya da ne zaman çıkacağı merak konusu.

ginny and georgia

Ginny and Georgia  konusu

15 yaşındaki Ginny, içine kapanık bir kızdır. Çoğu zaman kendisini, karşı konulmaz ve enerjik annesi Georgia’dan daha olgun hisseder. Georgia, hareketli yaşamlarını arkalarında bırakarak çocukları ile birlikte kendisine yeni bir yaşam kurmak ister. Bu yüzden Austin ve Ginny ile birlikte New England’a taşınır. Ancak Georgia’nın geçmişi onların yeni yaşamlarını tehdit eder.

ginny and georgia

Ginny and Georgia  2. sezon ne zaman çıkacak?

Oyuncu kadrosunda; Brianne Howey, Antonia Gentry, Diesel La Torraca gibi isimlerin bulunduğu dizi, büyük bir ilgi görmekte. Netflix tam olarak bir açıklama yapmamış olsa da 2. sezon onayı alması olası görünüyordu. Ancak son zamanlarda gündem olan Taylor Swift olayı ise yeni sezon için olumsuz bir durum. Eğer dizi 2. sezon onayını alabilirse 2022 yılında izleyici karşısına çıkabilir. Birçok şovun çekim ve çıkış takvimi, tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını yüzünden oldukça düzensiz. İlk sezonun çekimleri 4 ay sürmüşken olası bir 2. sezon da 2022 yılında çıkacak gibi görünüyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.