a quiet place 2

A Quiet Place 2 ne zaman çıkacak?

İlk filmin de yönetmeni olan John Krasinski’nin yazıp yönettiği A Quiet Place 2‘nun son olarak 23 Nisan’da vizyona girmesi planlanıyordu. Ancak filmin tarihi bir kez daha değiştirildi ve bu sefer tarih, biraz erkene alındı.

John Krasinski‘nin hem yönetmenliğini üstlendiği hem de başrolünü Emily Blunt ile paylaştığı gerilim türündeki A Quiet Place filmi, 90 dakikalık süresine rağmen etkileyici atmosferiyle hafızalara kazınmış ve izleyiciye gerilim dolu dakikalar yaşatmayı başarmıştı.

a quiet place 2

A Quiet Place 2 ne zaman çıkacak?

Film, 28 Mayıs 2021 tarihinde izleyici karşısına çıkacak. Aynı zamanda yayımlandıktan yaklaşık 1,5 ay sonra da Paramount Pictures’un online içerik platformunda izlenmeye açık olacak.

a quiet place 2

A Quiet Place 2 ne anlatacak?

Cillian Murphy ve Djimon Hounsou‘nun oyuncu kadrosunda dahil olduğu A Quiet Place Part 2’nun, hatırlayacak olursanız ilk filminde gördüğümüz yaratıkların nereden geldiğini açıklanmamıştı. Dünyanın nasıl bu hale geldiğini anlatmak yerine film, çapı daha da daraltarak olayları bir aile çevresinde izleyiciye aktarmıştı. Devam filmi ise ilk filmde izlediğimiz ailenin hayatta kalmak için verdiği mücadeleyi anlatmaya devam ederken, bu gizemli yaratıkların ilk ortaya çıktığı dönemi ve dünyanın kaosa sürüklenmesini de sinemaya yansıtacak. Hikayenin geçmişine ışık tutacak bu bölümlerde, John Krasinski de ilk filmdeki rolüyle geri dönecek.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.