ginny and georgia

Ginny and Georgia 2. sezon olacak mı?

24 Şubat 2021 tarihinde yayımlanan Ginny and Georgia dizisi, sadece bir haftadır platformda bulunmasına rağmen büyük bir ilgi topladı. Yayımlandığı zamandan beri Netflix Türkiye’nin Top 10 listesinde yer alan dizi, dünyanın birçok yerinde buna benzer bir ilgi görüyordu. Ancak dizi, birkaç gündür dizide geçen bir Taylor Swift repliği yüzünden tepki toplamakta.

ginny and georgia

Ginny and Georiga konusu

15 yaşındaki Ginny, içine kapanık bir kızdır. Çoğu zaman kendisini, karşı konulmaz ve enerjik annesi Georgia’dan daha olgun hisseder. Georgia, hareketli yaşamlarını arkalarında bırakarak çocukları ile birlikte kendisine yeni bir yaşam kurmak ister. Bu yüzden Austin ve Ginny ile birlikte New England’a taşınır. Ancak Georgia’nın geçmişi onların yeni yaşamlarını tehdit eder.

ginny and georgia

Ginny and Georgia 2. sezon olacak mı?

Oyuncu kadrosunda; Brianne Howey, Antonia Gentry, Diesel La Torraca gibi isimlerin bulunduğu dizi, büyük bir ilgi görmekte. Netflix tam olarak bir açıklama yapmamış olsa da 2. sezon onayı alması olası görünüyordu. Ancak son zamanlarda gündem olan Taylor Swift olayı ise yeni sezon için olumsuz bir durum. Birkaç hafta içinde Netflix’in bir açıklama yapması olası görünüyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.