ghostwriter seyrederiz

Ghostwriter 2. sezon fragmanı yayımlandı

Apple TV+’ın “Ghostwriter” dizisi, 1992 yılında çekilen aynı adlı diziden uyarlanıyor. 2019 yılında yayımlanan ilk sezonun ardından dizi, 2. sezon onayını aldı. Geçtiğimiz dakikalarda da yeni sezon fragmanı, Apple TV+’ın resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlandı.

“God of Love”, “Love Sick” “So You’ve Grown Attached”, “Gortimer Gibbon’s Life on Normal Street” gibi yapımların bazılarında yönetmenlik bazılarında oyunculuk yapmış Luke Matheny, bu dizinin de yönetmen koltuğunda oturuyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Isaac Arellanes, Amadi Chapata, Hannah Levinson, Justin Sanchez, Jay Santiago, Nicola Correia-Damude ve Michael Brown gibi isimler alıyor.

ghostwriter

“Ghostwriter” konusu

Dizi, hayalet yardımı ile gizemli olayları ortaya çıkaran dört çocuğun hikayesini konu ediyor. Bir hayalet, kasabadaki bir kitapçıya girer ve kitaplardaki kurgusal karakterleri dünyaya aktarmaya başlar. Kitapçıda bir araya gelen dört çocuk, burada hayaletten sadece kendilerinin görebildikleri mesajlar almaya başlar. Aldıkları mesajlarla birçok gizemli olayı çözmeye çalışan çocuklar, kendilerini zorlu maceraların içinde bulur.

Dizinin yayımlanan 2. sezon fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.