Love, Victor 2. sezon kadrosuna yeni isimler katıldı

mm
Love Victor

Hulu’nun gençlik dizisi “Love, Victor“, geçtiğimiz aylarda izleyici ile buluşmuştu. İlk sezonun ardından da 2. sezon onayını almakta da gecikmemişti. “The Experience”, “Write When You Get Work”, “Blast Beat”, “Embattled” gibi yapımlarla tanınan Ava Capri ve “Alexa & Katie”, “Bella and the Bulldogs” ve “Schooled” gibi yapımlar ile bilinen Anthony Keyvan ise dizinin beklenen 2. sezon kadrosuna dahil oldu.

Betsy Brandt‘in, Felix’in akıl sağlığı sorunları ile mücadele eden annesi Dawn’ı oynayacağını geçtiğimiz günlerde öğrenmiştik. Felix, ilk sezonda Victor ile arkadaş olmaya çalışan biraz garip bir karakter olan yeni komşusu şeklinde tanıtılmıştı.

Hulu’ya göre 2. sezonda Victor, arkadaşlarının olgunlaştığını görecek ve sezon yine lise zamanları üzerine yoğunlaşacak.

Love Victor

“Love, Victor” konusu

“Love, Simon” ile aynı evrende geçen dizi, Victor adında bir çocuğa odaklanıyor. Victor, kimliğinden emin olamamakta ve bu konuyla uğraşmaktayken aynı zamanda ailesine ve arkadaşlarına bu konuda açılamamaktadır. Yeni taşındığı şehirde yeni bir okula başlamıştır. Bu yeni okulunda hem romantik anlamda hem de arkadaşlık anlamında yeni ilişkileri olacaktır. Ne yapacağını şaşıran ve kendini bir çıkmazda hisseden Victor çareyi Simon’dan yardım istemekte bulur.

Burada devreye filmin başrolü Nick Robinson giriyor, dizide de Simon rolüyle anlatıcı konumunda bulundu.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
friends

Friends özel bölümünün çekimleri 2021’de başlayacak

Sonraki
Supernatural
mm

Supernatural final bölümü fragmanı yayımlandı