Free Guy

Free Guy yeniden ertelendi

Ryan Reynolds‘ın başrolünde olduğu ve izleyiciler tarafından merakla beklenen Free Guy filmi, tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını yüzünden bir kez daha ertelendi.

free guy

Free Guy yeni vizyon tarihi ne?

Filmin yapımcı şirketi 21 Laps Entertainment, devam eden Covid-19 salgınının ortasında yeni bir karar alarak Free Guy filmini süresiz bir şekilde ertelemişti. Ancak Disney, ertelenen yapımlarını açıklarken bu filmi ile ilgili de bir açıklama yaptı. Film, 13 Ağustos 2021 tarihinde izleyicilerin beğenisine sunulacak.

Free Guy

Free Guy filminin konusu

Grand Theft Auto ve Fortnite’ın bir karışımı olan açık dünya video oyunu “Free City”de Guy (Reynolds), banka memuru olarak çalışan ve oyuncu olmayan bir karakterdir. Guy, Milly ve Keys isimli iki programcının geliştirdiği bir kod sayesinde dünyasının bir video oyunu olduğunun farkına varır. Ardından kendisini kahraman yapmak için adımlar atar ve geliştiriciler oyunu kapatmadan önce oyunu kurtarmak için zamana karşı yarışır.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.