death on the nile

Death on the Nile yeniden ertelendi

Agatha Christie’nin 1937 yılında yazdığı Death on the Nile romanının, beyaz perdeye uyarlanacağını geçtiğimiz aylarda öğrenmiştik. Bugün yapılan açıklama ile filmin çıkış tarihi, bir kez daha ertelendi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs, birçok sektör gibi sinema sektörünün de aksamasına sebep oldu. Dünyanın birçok yerinde filmler, yeteri kadar değer görmüyor. Bu yüzden de şirketler, filmlerin çıkış tarihini erteliyor.

 

death on the nile

Death on the Nile yeni vizyon tarihi ne?

Free Guy filmi gibi Death on the Nile filmi de bir kez daha ertelendi. Film ile ilgili yapılan son açıklamada filmin süresiz olarak ertelendiğini öğrenmiştik. Disney, ertelenen filmlerini açıklarken bu filmin de vizyon tarihini 11 Şubat 2022 olarak duyurdu.

death on the nile

Death on the Nile konusu

Başrolünde Tom Bateman‘ın bulunduğu film; Linnet Doyle’un, yeni kocası ile birlikte balayı için Nil Nehri’nde lüks bir yolculuğa çıkmasıyla başlar. Ancak bu yolculuk, Linnet’in acımasızca öldürülmesiyle son bulur. Bu korkunç ölüm, gemide bulunan dedektif Hercule Poirot’un da tatilini sona erdirir. Geminin kaptanı tarafından soruşturma yapmakla görevlendirilen Poirot, cinayetin gizemini çözmek için çabalar.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.