frances cornoy american horror story seyrederiz

Frances Conroy, American Horror Story 10. sezon kadrosuna katıldı

İlk sezonu ile 2011 yılında izleyici ile buluşan dizinin son sezonu, 18 Eylül 2019 – 13 Kasım 2019 tarihleri arasında “American Horror Story: 1984” adı ile yayımlanmıştı. 9 sezondan oluşan dizi, 10. sezonuna hazırlanıyor. Şu sıralar adını “Ratched” dizisi ile andığımız, dizinin yaratıcısı ve yönetmeni olan Ryan Murphy, geçtiğimiz günlerde dizinin son sezonundan ilk posteri paylaşmıştı. Dizinin 10. sezonu ile ilgili yeni gelişmeler olmaya devam ediyor.

“Six Feet Under”, “Joker”, “Catwoman”, “Scent of a Women” gibi yapımlarda bulunan Frances Cornoy, daha önce de “American Horror Story” dizisinin eski bölümlerinde konuk olarak yer almıştı. Söylentilere göre de Frances Cornoy, dizinin 10. sezonunda yer alacak.

frances cornoy american horror story

“American Horror Story” 10. sezonu ne zaman yayımlanacak?

Oyuncu kadrosunda Kathy Bates, Evan Peters, Adina Porter, Macaulay Culkin, Leslie Grossman, Billie Lourd, Sarah Paulson, Lily Rabe, Angelica Ross ve Finn Wittrock’un bulunacağı yeni sezon, tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını yüzünden ertelenmişti.

Dizinin 2021 yılında prömiyer yapacağı bilinse de kesin bir tarih bulunmamakta.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.