Stranger Things

Stranger Things 4. sezon çekimleri ertelendi mi?

İlk olarak 15 Temmuz 2016 yılında Netflix üzerinden izleyiciye sunulan Stranger Things, yakaladığı büyük başarının ardından platformun en sevilen dizilerinden biri haline gelmişti. Hatta 2019 yılının Temmuz ayında yayımlanan 3. sezonu ile kendi rekorunu kırmış ve ilk üç günde 40 milyon izlenmeye ulaşmıştı. Bunların ardından ise izleyiciler 4. sezon için merakla beklemeye başladılar.

stranger things

Geçtiğimiz gün, dizinin yeni sezonunun tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını nedeni ile ertelendiği söylentileri çıkmıştı. Bugün yapılan açıklamaya göre dizinin New Mexico’daki prodüksiyonları alınan yeni sağlık tedbirleri doğrultusunda aralık sonuna kadar durduruldu. Ancak 4. sezonun Georgia’daki çekimlerine devam ediliyor.

Stranger Things 4. sezon ne zaman?

Daha önce dizinin yaratıcıları ile yapılan bir röportajda, 4. sezonun son olmayacağı söylenmişti. Dizinin 4. sezon tarihi ile ilgili kesin bir bilgi olmasa da normalde 2021 yılının başlarında izleyici ile buluşması bekleniyordu. Ancak salgın tedbirleri doğrultusunda yapılan çekimlerin durdurulması buna engel oldu. 4. sezonun, 2021 yılının sonlarında ya da 2022 yılında Netflix kütüphanesindeki yerini alması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.