Feel Good 2. sezonu yayımlandı

feel good

18 Mart tarihinde ilk sezonu yayımlanan Feel Good dizisi, yayımlandıktan kısa bir süre sonra Netflix’ten 2. sezon onayını almıştı. Merakla beklenen dizinin 2. sezonu, geçtiğimiz saatlerde Netflix üzerinden izleyicilerin beğenisine sunuldu.

feel good

Feel Good konusu

Dizi, tedavi gören bağımlı bir komedyen olan Mae’nin hayatını konu alıyor. Mae, kendi iç dünyasında bir şeyleri yoluna koymaya çalışırken bir yandan da kariyerine odaklanmaya çalışıyor. Mae’yi canlandıran Martin, dizi hakkında “İçerisinde hem eğlence hem de kalp kırıklıkları barındıran bir dizi yapmak istedik, çünkü hayatın kendisi de bu garip ikilemden oluşuyor.” ifadelerini kullandı.

feel good

Feel Good 3. sezon olacak mı?

İlk sezonun yayınlanmasının ardından Netflix, diziye 2. sezon için izin vermişti. Bu izinden kısa bir süre sonra da çekimler başlamıştı fakat 3. sezon ile ilgili sorular sorulduğunda dizinin sadece 2 sezon süreceği ve 2. sezonun final sezonu olacağı öğrenildi. Feel Good izleyicileri olarak bu duruma her ne kadar üzülsek de 2. sezonun güzel olmasını ümit ederek bununla teselli buluyoruz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
menajerimi ara

Menajerimi Ara 40. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
Cannes Film Festivali

Cannes Film Festivali ne zaman başlayacak?