Feel Good 2. sezon onayı aldı

feel good

18 Mart tarihinde ilk sezonu yayımlanan Feel Good dizisi, Netflix’ten 2. sezon onayını aldı. Yarı otobiyografik dizinin 2. sezonu için çalışmalara Londra’da başlandı. Ancak 2. sezon, dizinin final sezonu olacak. Dizinin final sezonunun 2021 yılı içerisinde Netflix kütüphanesindeki yerini alması bekleniyor.

Dizinin yönetmen koltuğunda Mae Martin oturuyor. Aynı zamanda senaryoyu da Mae Martin kaleme alıyor. Dizi, Mae Martin’in hayatını konu ediniyor. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Friends dizisi ile büyük bir hayran kitlesine sahip Lisa Kudrow, The Trench filminin başrolü Adrian Lukis, Ghosts dizisinde yer alan Charlotte Ritchie bulunuyor. Lisa Kudrow, Mae’nin kötü ilişkilere sahip olduğu annesini; Adrian Lukis, yine kötü ilişkileri olan babasını; Charlotte Ritchie, Mae’nin romantik bir ilişki içerisinde olduğu George’u canlandırıyor.

feel good

Feel Good konusu

Dizi, tedavi gören bağımlı bir komedyen olan Mae’nin hayatını konu alıyor. Mae, kendi iç dünyasında bir şeyleri yoluna koymaya çalışırken bir yandan da kariyerine odaklanmaya çalışıyor. Mae’yi canlandıran Martin, dizi hakkında “İçerisinde hem eğlence hem de kalp kırıklıkları barındıran bir dizi yapmak istedik, çünkü hayatın kendisi de bu garip ikilemden oluşuyor.” ifadelerini kullandı.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Transformers: War for Cybertron

Transformers: War for Cybertron – Earthrise fragmanı yayımlandı

Sonraki
King Kong
mm

Godzilla vs Kong filminden ilk görüntüler yayımlandı