feel good

Feel Good 2. sezon ne zaman?

18 Mart tarihinde ilk sezonu yayımlanan Feel Good dizisi, Netflix’ten 2. sezon onayını kısa bir süre önce aldı. Yarı otobiyografik dizinin 2. sezonu için çalışmalara Londra’da başlandı. Dizinin 2. sezonunun ne zaman yayımlanacağı ise merak konusu.

Feel Good konusu

Dizi, tedavi gören bağımlı bir komedyen olan Mae’nin hayatını konu alıyor. Mae, kendi iç dünyasında bir şeyleri yoluna koymaya çalışırken bir yandan da kariyerine odaklanmaya çalışıyor. Mae’yi canlandıran Martin, dizi hakkında “İçerisinde hem eğlence hem de kalp kırıklıkları barındıran bir dizi yapmak istedik, çünkü hayatın kendisi de bu garip ikilemden oluşuyor.” ifadelerini kullandı.

feel good

Feel Good 2. sezonu ne zaman yayımlanacak?

Dizinin yönetmen koltuğunda Mae Martin oturuyor. Aynı zamanda senaryoyu da Mae Martin kaleme alıyor. Oyuncu kadrosunda; Friends dizisi ile büyük bir hayran kitlesine sahip Lisa Kudrow, The Trench filminin başrolü Adrian Lukis, Ghosts dizisinde yer alan Charlotte Ritchie bulunan dizinin 2. sezonu ile ilgili net bir tarih yok. Ancak 2021 yılı içerisinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.