Transformers: War for Cybertron - Earthrise

Transformers: War for Cybertron – Earthrise ne zaman çıkacak?

Yaklaşık bir yıl önce duyurulan Transformers: War for Cybertron adlı yeni üçleme, izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Geçtiğimiz saat yeni bir fragmanı yayımlanan filmin ne zaman yayımlanacağı gibi detaylar ise merak konusu.

Transformers: War for Cybertron - Earthrise

Transformers: War for Cybertron – Earthrise çıkış tarihi

Netflix, yaklaşık bir yıl önce yayımlanan bir fragman ile Transformers: War for Cybertron adlı yeni bir üçlemenin geleceğini duyurmuştu. 2020 yılında yayımlanacağı bilinen ikinci filmin yayın tarihi ise belirsizdi. Bugün ise bu tarih kesinlik kazandı. Animasyon filmi, 30 Aralık 2020 tarihinde Netflix arşivindeki yerini alacak.

Transformers: War for Cybertron – Earthrise konusu

Netflix’in film ile ilgili resmi açıklaması ise şu şekilde:

Allspark’ın kaybolması, Ark’ın ise uzayın derinliklerinde mahsur kalması ile Optimus Prime ve hayatta kalan Autobotlar umutsuzca zamana karşı yarışırlar. Üstelik bu sırada Paralı Askerler adlı bağımsız bir Transformers grubuyla ve aynı zamanda çaresiz Megatron’un gazabıyla başa çıkmaları gerekmektedir. Transformers: War for Cybertron – Earthrise, 30 Aralık’ta yalnızca Netflix’te.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.