9 Kere Leyla

9 Kere Leyla filminin yönetmeni eleştirilere cevap verdi

Başrollerinde; Haluk Bilginer, Demet Akbağ, Elçin Sangu, Fırat Tanış ve Alican Yücesoy’un bulunduğu 9 Kere Leyla, geçtiğimiz günlerde Netflix kütüphanesindeki yerini aldı. Ancak film, hem eleştirmenler tarafından hem de izleyiciler tarafından pek de olumlu olmayan yorumlara maruz kaldı. Bunun üzerine filmin yönetmeni Ezel Akay, sosyal medya hesabı üzerinden eleştirilere cevap verdi. Akay, eleştirileri bir izleyicisinin mektubu ile yanıtladı.

9 Kere Leyla konusu

Bir evlilik, iki aşk, üç bela, Dokuz Kere Leyla… Adem (Haluk Bilginer), güzeller güzeli metresi Nergis (Elçin Sangu) için Leyla (Demet Akbağ) ile 20 yıllık evliliğini bitirmeye karar verir. Ancak Leyla’dan doğal bir yolla kurtulması neredeyse imkansızdır.

Diğer yandan bu duruma bir çözüm bulamazsa yasak aşkı Nergis, çok yakında parmaklarının arasından kayıp gidecektir. Üstelik Adem tüm bu aşk trafiğinin arasında kendisine ait bir antika el yazmasının peşinde olan Mahdum Bey (Fırat Tanış) ve kıskanç avukatı Haris (Alican Yücesoy) ile de uğraşmak zorundadır.

Hâlâ izlemediyseniz filmin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.