Fear the Walking Dead 7. sezon onayını aldı

fear the walking dead

2015 yılında yayımlanmaya başlayan Fear the Walking Dead dizisi, gelmiş geçmiş en sevilen dizilerden biri olan The Walking Dead dizisinin geçmişine odaklanıyor. Dizide zombi kıyametinin öncesi ve virüsün ortaya çıkış-yayılış süreçleri işlenmektedir. Şu anda 6 sezonu bulunan dizinin 7. sezon onayı aldığını, Walking Deat Twitter hesabı duyurdu.

Başrollerinde; Alycia Debnam-Carey, Colman Domingo, Kim Dickens, Lennie James, Maggie Grace ve Frank Dillane’in bulunduğu dizinin yönetmen koltuğunda Andrew Chambliss ve Ian Goldberg’in yanı sıra; Robert Kirkman, David Alpert, Gale Anne Hurd ve Greg Nicotero oturuyor. Yeni sezonun 2021 yılında izleyiciye sunulması bekleniyor ancak tam tarih bilinmiyor.

fear the walking dead

Fear the Walking Dead konusu

Kız arkadaşıyla katıldığı bir uyuşturucu partisinin sabahında, gözlerini kız arkadaşının bambaşka birine dönüştüğünü gören Nick, sevgilisinin kendisine saldırmasıyla büyük bir telaşla kaçar. O korkuyla caddeye dalan Nick, kendisine doğru gelmekte olan arabayı görmez ve kaza geçirerek hastaneye kaldırılır. Hastanede gözlerini açtığında, kazadan önce yaşadıklarına kimseyi inandıramaz.

Los Angeles’in atmosferi gün geçtikçe kararmaktadır. İnsanlar saldırganlaşmakta, bazı insanlar diğerlerini ısırmaya çalışmakta, öldüğü zannedilen insanlar da bir bir uyanmaktadır. Bu olaylarda psikolojisi altüst olan halk, kendilerini nasıl savunacaklarını bilmemektedir. Bununla birlikte halkın can güvenliğinin tehlikeye girmesi, kaos ortamı oluşmasına sebep olmuştur.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Outer Range
mm

Imogen Poots, Outer Range dizisinin başrolünde

Sonraki
The Unlikely Murderer
mm

Netflix, The Unlikely Murderer dizisini duyurdu