Imogen Poots, Outer Range dizisinin başrolünde

mm
Outer Range

Need for Speed, Vivarium, That Awkward Moment, Green Room ve 28 Weeks Later gibi filmler ile tanınan ünlü aktris Imogen Poots, bir sonraki projesini belirledi. Poots’un, yakında Amazon Prime Video’da yayımlanacak olan dramatik gerilim dizisi Outer Range’in başrolü olduğu duyuruldu.

Outer Range

Outer Range konusu

Dizi, Wyoming’in vahşi doğasının kenarındaki akıl almaz bir gizemi keşfederek toprağı ve ailesi için savaşan çiftlik sahibi Royal Abbott üzerine kurulu. Dizide Imogen Poots, başrahipleri topraklarında kamp kurmasına izin verecek kadar büyüleyen gezgin bir kadın olan Autumn karakterine hayat verecek. Karmaşık bir geçmişe sahip olan karakter, gerçekleri ararken pişmanlık duymadan hareket eden ve bilinmeyeni pervasızca kucaklayan bir kişilik olarak tanımlanıyor.

Amazon Prime Video için hazırlanın dizinin yaratıcılığı ve yürütücü yapımcılığını Brian Watkins, Zev Borow ve Heather Rae üstleniyor. Dizinin çekimlerine önümüzdeki yıl başlanması bekleniyor. Outer Range’in ne zaman izleyiciler ile buluşacağı gibi detaylar henüz duyurulmadı. Ancak önümüzdeki dönemde gelişmelerin açıklanması planlanıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Menajerimi Ara

Menajerimi Ara 15. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

Sonraki
fear the walking dead

Fear the Walking Dead 7. sezon onayını aldı