The Walking Dead 10. yıl özel videosu yayımlandı

mm
the walking dead

İlk olarak 31 Ekim 2010 tarihinde izleyici ile buluşan “The Walking Dead” dizisi, yayımlanan ilk bölümünden itibaren büyük ilgi görüyor. Robert Kirkman’ın aynı adlı çizgi romanından televizyona uyarlanan ve başta ülkemiz olmak üzere dünyanın her yerinde milyonlarca hayrana sahip olan dizi, bugünlerde 10. yılını kutluyor. Dizi, yapılan 10. yıl kutlamasını bir video ile destekledi. Video, dizinin yayımlandığı FOX kanalının resmi YouTube hesabı üzerinden izleyicilere sunuldu.

The Walking Dead

The Walking Dead, 10. yılını kutluyor

Özel olarak hazırlanan videoda, dizide bugüne kadar görülen tüm önemli sahneler yer alıyor. 10. yıla özel olan bu video, “The Walking Dead” dizisinin şu ana kadar yayımlanan 147 bölümünün her önemli sahnesinden 1’er saniye içeriyor. Bir sayaç yardımıyla da hangi sahnenin hangi yıla ve sezona ait olduğu belirtiliyor.

Türkiye’de ilk olarak FX kanalı aracılığıyla izleyicilere sunulan dizi, yıllar içerisinde birçok yeni oyuncuyu evrenine dahil ederken birçok başrol oyuncusunu da geride bıraktı. Hazırlanan videodaki en dikkat çekici olan detay ise karakterlerin yıllar içindeki gelişimini yakından gözlemleyebiliyor oluşumuz.

Dizinin 10. yılına özel olarak hazırlanan videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Riding With Sugar
mm

Riding With Sugar fragmanı yayımlandı

Sonraki
Supernatural
mm

Supernatural 15. sezon final fragmanı yayımlandı