The Order

The Order dizisi iptal edildi

The Order dizisi 2. sezonunun ardından iptal edildi. Kanadalı yapım şirketi Nomadic Pictures’in yapımını üstlendiği fantastik türündeki dizinin ilk sezon bölümleri 7 Mart 2019 tarihinde seyircileri ile buluşmuştu ve ardından 18 Haziran 2020’de dizinin ikinci sezonu yayımlanmıştı. Bugün ise dizinin iptal edildiği açıklandı.

The Order

The Order konusu

Dizi, sihir ve canavarlarla dolu gizli bir evren olan The Order’a giriş yapan Jack Morton adlı bir gencin kendini ve içinde yatan canavarları keşfetme yolculuğunu işliyor. Dizi, Jack’in derinlere daldıkça kendi ailesine dair karanlık sırları keşfetmesi kurt adamlar ve büyülü güçler arasındaki savaşa da dahil olmasını konu alıyor.

The Order 3. sezon olacak mı?

Hayranlar, dizinin 3. sezon onayı almasını beklerken dizinin iptal haberi ile karşılaştılar. Dizinin senaristi Dennis Heaton, iptal haberini resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı şu paylaşım ile duyurdu:

İki sezon boyunca Netflix için The Order’da inanılmaz bir oyuncu kadrosu ve ekiple çalışmaktan onur duydum. Bu kariyerimin en iyi deneyimlerinden biri. Maalesef geri dönmüyoruz ama çaldığım hatıraları ve eşyaları her zaman seveceğim. İzlediğiniz için hepinize teşekkürler.”

Dennis Heaton, dizide yarım kalan olayları ve merak edilen soruları da cevapladı:

“Dipnot: Jack, Alyssa’yı tamamen diriltecekti, ancak yanlış geri dönecekti. Pet Sematary’nin yanlış olduğu gibi. Muhtemelen Zecchia tarafından ele geçirildi ve bir sürü başka ceset de onunla geri dönüyordu.”

Netflix’in diziyi neden iptal ettiği tam olarak bilinmiyor. Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.