Fargo’nun 4. sezonundan yeni fragman geldi

mm
Fargo

Fargo, ilk sezonunun yayımlandığı 2014 senesinden bu yana adından oldukça söz ettirdi. Her sezonda farklı bir hikaye anlatılırken hikayelerin birbiriyle bağlantıları işi ilginç hale getiriyor. Suç ve drama türünde yer alan Fargo, 4. sezonunda oldukça güçlü bir kadro ile geliyor. Dizinin yapımcıları bu sezonun hem hikayesi hem prodüksiyonu açısından en iyi sezonu olacağını söylüyorlar. Şimdi ise FX dizisinin dördüncü sezonundan, yeni bir fragman geldi.

İlk olarak Nisan ayında prömiyerini yapmayı planlayan fakat Koronavirüs nedeniyle ertelemeye giden Fargo’nun yeni sezonunda Chris RockBen Whishaw, Jason Schwartzman, Jessie Buckley, Jack Huston, Amber Midthunder ve Andrew Bird gibi isimler karşımıza çıkacak.

Fargo

Fargo 4. sezon konusu

Dizi, 3 sezondur Kuzey Minnesota’yı anlatırken bu sezonda ise bizi güneye, Kansas’a götürüyor. Bu sezonda ele alınan Kansas, o dönemde göçmenlerin akınına uğruyor. İtalya’dan Kansas’a Amerikan rüyası hayaliyle gelmiş bir çete ile ırkçılıktan kaçan ve büyümekte olan bir siyahi suç ailesinin arasındaki çatışmalar ve oluşan düşmanlık anlatılıyor.

Yeni yayın tarihi hala belli olmayan dizinin dördüncü sezonunun yakın zamanda izleyici ile buluşması bekleniyor. 4. sezondan yayımlanan fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
the boys

The Boys’un 2. sezonundan yeni bir fragman!

Sonraki
I'm Thinking of Ending Things

I Am Thinking of Ending Things’in posteri yayımlandı