The Boys’un 2. sezonundan yeni bir fragman!

the boys

Amazon’un sevilen dizisi The Boys’un heyecanla beklenen 2. sezonundan üç dakikalık yeni bir fragman yayımlandı.

Amazon Prime Video orijinal yapımı olan The Boys dizisi, 4 Eylül tarihinde 2. sezonuyla beraber geri dönüyor. İlk sezonu 26 Temmuz 2019 yılında yayımlanmıştı, 8 bölümden oluşan ilk sezon alışagelmişin dışında bir süper kahraman hikayesini anlatıyordu. 8,7 IMDb puanına sahip dizi, kullanıcılar tarafından da oldukça beğenilmişti. İkinci sezon hazırlıklarına da çok geçmeden başlanıldı.

Ancak ikinci sezon ilk sezondan biraz daha farklı şekilde yayımlanacak. Amazon Prime da genelde Netflix gibi dizilerinin tüm bölümlerini bir anda yayımlıyor. Bu sezonun ilk 3 bölümü 4 Eylül Cuma günü yayımlanırken geriye kalan 5 bölümü haftadan haftaya cuma günleri birer bölüm olarak yayımlanacak.

the boys

Dizi; süper kahramanların, güçlerini iyiye kullanmak yerine kötüye kullandığı bir evrende geçiyor. Kendilerine “The Boys” adı verilmiş bir grup insan ise kendilerini kanunları korumaya vermiş. Bu grup, yozlaşmış süper kahramanları durdurmak için bir yolculuğa çıkar. Preacher’ın yazarı Garth Ennis ile Darick Robertson’ın kaleme aldığı çizgi romandan uyarlanan dizi, Supernatural’ın yaratıcısı Eric Kripke’nin imzasını taşıyor. Yönetmen koltuğunda ise en son Preacher’da birlikte çalışan Evan Goldberg ile Seth Rogen var.

Dizinin yayımlanan yeni fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
david beckham
mm

David Beckham belgeseli geliyor

Sonraki
Fargo
mm

Fargo’nun 4. sezonundan yeni fragman geldi