Fargo 4. sezonu ne zaman?

mm
fargo

Fargo, ilk sezonunun yayımlandığı 2014 senesinden bu yana adından oldukça söz ettirdi. Her sezonda farklı bir hikaye anlatılırken hikayelerin birbiriyle bağlantıları işi ilginç hale getiriyor. Suç ve drama türünde yer alan Fargo, 4. sezonunda oldukça güçlü bir kadro ile geliyor. Dizinin yapımcıları bu sezonun hem hikayesi hem prodüksiyonu açısından en iyi sezonu olacağını söylüyorlar. Şimdi ise FX dizisinin dördüncü sezon tarihi resmi olarak açıklandı. Sevilen dizinin yeni sezonu 27 Eylül tarihinde izleyici ile buluşacak.

Fargo

İlk olarak nisan ayında prömiyerini yapmayı planlayan fakat Koronavirüs nedeniyle ertelemeye giden Fargo’nun yeni sezonunda Chris Rock, Ben Whishaw, Jason Schwartzman, Jessie Buckley, Jack Huston, Amber Midthunder ve Andrew Bird gibi isimler karşımıza çıkacak.

Dizi, 3 sezondur Kuzey Minnesota’yı anlatırken bu sezonda ise bizi güneye, Kansas’a götürüyor. Bu sezonda ele alınan Kansas, o dönemde göçmenlerin akınına uğruyor. İtalya’dan Kansas’a Amerikan rüyası hayaliyle gelmiş bir çete ile ırkçılıktan kaçan ve büyümekte olan bir siyahi suç ailesinin arasındaki çatışmalar ve oluşan düşmanlık anlatılıyor.

Ayrıca 4. sezon fragmanını da hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Bay Yanlış
mm

Bay Yanlış 7. bölüm 2. fragmanı yayımlandı!

Sonraki
çatı katı aşk

Çatı Katı Aşk 6. bölüm fragmanı yayımlandı