Fake! filminin başrolü açıklandı

fake

Henüz yayımlanmamış olan, Jen McAdam ve Douglas Thompson’ın birlikte yazdığı aynı isimli kitabın film uyarlaması olan “Fake!”, kripto para (bitcoin) dolandırıcılığında büyük  bir skandal olarak akıllara kazınan OneCoin olayını konu ediniyor. Kitabın yazarı olan Jen McAdam, kripto para dolandırıcılığından 400 bin dolar kaybetmişti. Film ile kitabın konusu ve senaryosu da buradan yola çıkılarak oluşturuldu.

Fake! filminin başrolünü kim oynayacak?

“Eternal Sunshine Of The Spottless Mind”, “Revolutionary Road” ve “Titanic” gibi yapımların başarılı ismi Kate Winslet, kripto para skandalını konu edinen Fake! isimli filmde başrol oyuncusu olarak oynayacak.

Fake!

Filmin hem senaristliğini hem de yönetmenliğini ise daha önce The Report filminde gösterdiği performansı ve yaptığı 14 milyon dolarlık hasılat ile akıllara kazınan Scott Z. Burns üstleniyor. Filmin yönetmen koltuğunda gördüğümüz Scott Z. Burns’ün ismini daha önce “The Report”, “Contagion”, yine başka bir dolandırıcılık hikâyesini konu edinen “The Laundromat”, “Bound 25”, “Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti” gibi çok önemli yapımlarda duymuştuk.

Bunun dışında Fake! filmi, Scott Z. Burns ve Kate Winslet’ın birlikte çalıştığı ikinci film olacak. İkili daha önce Contagion (Salgın) isimli filmde de birlikte çalışmışlardı.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
the boys

The Boys 3. sezon ne zaman?

Sonraki
Kırmızı oda

Kırmızı Oda 7. bölüm fragmanı yayımlandı