Kırmızı Oda 7. bölüm fragmanı yayımlandı

Kırmızı oda

Başrolünde Binnur Kaya‘nın bulunduğu Kırmızı Oda dizisinin 6. bölüm fragmanı, geçtiğimiz dakikalarda yayımlandı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Binnur Kaya’ya; Tülin Özen, Burak Sevinç, Meriç Aral, Halit Özgür Sarı, Gülçin Kültür Şahin, Sezin Bozacı ve Baran Can Eraslan gibi sevilen oyuncular eşlik ediyor. Farklı oyuncular da birbirinden şaşırtıcı karakterleri canlandırmak üzere diziye konuk oluyorlar. Kırmızı Oda’nın son bölümünde Evrim Alasya, Salih Bademci, Hande Doğandemir ve Melisa Sözen de Binnur Kaya’ya eşlik etti.

Kırmızı Oda

Gerçek hikâyelerden esinlenen dizide, bir psikiyatri kliniğindeki doktorların ve onlara başvuran hastaların hayatları hikâyeleştiriliyor. Kırmızı Oda’da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluklar ve hüzünler ise izleyicinin ruhunun kapalı kapılarını aralıyor. Hastalar o güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler buluyor.

Kırmızı Oda’nın 6. bölümünde neler yaşandı?

Dizinin altıncı bölümünde; annesi bir düğün konvoyunda ateşlenen kurşun ile vurulup ölmüş ve yetiştirme yurduna yerleştirilmiş Osman’ın hayatı, Dr. Ayşe’yi derinden etkiler. Doktor Hanım, Alya’yı konuşturabilmek için geçmişini çağrıştıracak yeni hikâyeler anlatır. Doktor Piraye, Ahmet’in yaşadığı suçluluk duygusunun kaynağını bulmaya çalışır ve yaşama inancını giderek kaybeden Meliha ise Doktor Hanım’la hayati bir konuşma yapar.

Cuma günü ekranlara gelecek yeni bölümün fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
fake

Fake! filminin başrolü açıklandı

Sonraki
Everybody's Talking About Jamie

Everybody’s Talking About Jamie fragmanı yayımlandı